چک / پول سفارش

پرداخت با چک پول یک دروازه پرداخت است که نیازی به پرداخت آنلاین نیست. سفارشات با استفاده ازپرداخت با چک پول تا زمانی که پرداخت خارج از ووکامرس انجام نشود ، در حالت آماده باش تنظیم می شوند. شما به عنوان صاحب فروشگاه باید تأیید کنید که چک قبل از پردازش سفارشات در ووکامرس پاک شده است. این مهم است که تأیید کنید که قبل از ارسال سفارش به شما پرداخت می شود و علامت گذاری کامل آن است.

راه های پرداخت امن

برای هر درگاه پرداختی که از روشهای ذخیره شده پشتیبانی می کند ، این روش ها را می توان از حساب کاربری تنظیم کرد تا یک روش پیش فرض را تنظیم کند یا روشهای ذخیره شده را حذف کند. با این حال ، این دروازه ها از روشهای ذخیره شده پیشرفته پشتیبانی می کنند که دارای چند ویژگی اضافی هستند. در مرحله اول ، این موارد می توانند از اسم مستعار (مانند “شخصی” یا “مشاغل”) استفاده کنند ، و این باعث می شود که مشتریان بتوانند کالای مورد نظر را شناسایی کنند. با کلیک بر روی عمل “ویرایش” برای این روش ، می توان نام مستعار را اضافه کرد.

پرداخت نقدی هنگام تحویل

پرداخت در محل یک دروازه پرداخت است که نیازی به پرداخت آنلاین نیست. سفارشات با استفاده از پرداخت در محل تا زمان پرداخت پس از تحویل سفارش توسط شما یا روش حمل و نقل شما انجام می شود. شما ، به عنوان صاحب فروشگاه ، باید تأیید کنید که پیش از علامت گذاری سفارشات کامل درووکامرس ، وجهی جمع آوری شده است.